ЗАСТОСУВАННЯ ТИРИСТОРНО-КОНТАКТОРНОГО КЕРУВАННЯ ПРИ ВДОСКОНАЛЕННІ АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ ДІЮЧИХ ПІДЙОМНО-ТРАНСПОРТНИХ УСТАНОВОК
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2017.32.96684Анотація
У статті розглянуті принципи побудови системи керування роторною станцією асинхронного двигуна із застосуванням тиристорних регуляторів струму в функції відхилення дійсної швидкості від заданої. Такий підхід дозволяє реалізувати уніфіковану систему регулювання для управління асинхронним електроприводом з фазним ротором і пусковим реостатом та забезпечує плавний, без значних кидків моменту, потрібний закон запуску й гальмування двигуна при любому характері навантаження.Посилання
Д. И. Родькин, В. В. Каневский, Е. А. Ильин, “ Область применения реостатно-тиристорного управления асинхронными приводами горного оборудования ”, Горная механика и автоматика. Республиканский межведомственный сборник. Киев. Техника, №36, с.37-41, 1980.
Ю. В. Гудзь, В. Г. Дубовик, А. В. Чермалых, “ Динамика асинхронного электропривода с тиристорным управлением в цепи ротора ”, Горная механика и автоматика. Республиканский межведомственный сборник. Киев . Техника, №50, с.67-72, 1987.
Ю. Лазарев, Моделирование процессов и систем в MATLAB. Учебный курс. Санкт Петербург, Россия: Издательская группа BHV, 2005.
В. П. Дьяконов, Simulink 5/6/7 : Самоучитель. Москва, Россия: ДМК-Пресс, 2008.
В. П. Дьяконов, А.А. Пеньков, MATLAB и Simulink в электроэнергетике. Москва, Россия: Горячая линия, 2009.
С. Г. Герман-Галкин, Matlab & Simulink. Проектирование мехатронных систем на ПК. Санкт Петербург, Россия: КОРОНА-Век, 2008.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Віктор Миколайович Пермяков
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).