ОПТИМІЗАЦІЯ ПАРАМЕТРІВ ШАХТНИХ ПІДЙОМНИХ УСТАНОВОК ЗА КРИТЕРІЄМ МІНІМАЛЬНОГО ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2003.8.96866Ключові слова:
підйомні установки, оптимізація енергоспоживання електроприводуАнотація
Розглянуто шляхи економії електроенергії в підйомних установках, одним з яких є оптимізація діаграми швидкості. Запропоновано методику знаходження оптимальних значень маси противаги та лінійної щільності (погонной маси) врівноважувального каната при заданому режимі роботи шахтної підйомної установки і незмінності значень інших параметрів. Побудовано графіки функцій енергоспоживання для систем електроприводу з рушійним і рекуперативним режимами гальмування. Запропоновано структурні схеми алгоритму оптимізації.Посилання
Терпигорева А.М. Горное дело. Энциклопедический справочник - М.:
Госгортехиздат. - Т. VIII. - 1960.
Фильчаков П.Ф. Численные и графические методы прикладной
математики. - К.: Наукова думка, 1970.
Закладной А. Н. Энергосбережение средствами промышленного
элекгропривода. - К.: Дия, 2001. - 168 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 V S Lisovskyi, Oleksandr Mykolaiovych Zakladnyi, T M Temchenko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).