СТРУКТУРА СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯМ, ЩО ВИКОРИСТОВУЄ МАТЕМАТИЧНУ МОДЕЛЬ ОБ’ЄКТА УПРАВЛІННЯ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2003.9.99026Ключові слова:
електроспоживання, автоматизація управлінняАнотація
Освітлені питання автоматизації керування електроспоживанням промислових підприємств. Досліджені загальні принципові закономірності побудови автоматизованих систем керування електроспоживанням, які грунтуються на використанні математичних моделей технологічних процесів та об’єктів керування. Проведено синтез структури автоматизованої системи керування електроспоживанням промислового підприємстваПосилання
Праховник А.В., Калинчик В.П., Экель П.Я. К управлению электропотреблением в условиях дефицита энергоресурсов // Изв. ВУЗов СССР. Энергетика. — 1986. — № 10. — С. 12—15.
Праховник А.В. Автоматизация управления электропотреблением:
Киев: Вища школа, 1986. — 76 с.
Калінчик В.П. Комплексне управління електричним навантаженням
виробничих споживачів // Наукові вісті НТУУ «КПІ» — 1999 — № 2
Калінчик В.П. Алгоритмічні методи управління електроспоживанням //
Вісник Українсько Будинку економічних та науково-технічних знань. — 1999 — № 1.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Viktor Petrovych Rozen, N V Prokopets
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).