ЗАГАЛЬНІ ПРИНЦИПИ ПІДВИЩЕННЯ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОЇ БЕЗПЕКИ КОРИСТУВАЧІВ ПЕРСОНАЛЬНИХ КОМП’ЮТЕРІВ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2003.9.99224Ключові слова:
електромагнітна безпека, основні джерела електромагнітних полівАнотація
Розглянуто основні джерела прямого та опосередкованого впливу електромагнітних полів і випромінювань на користувачів персональних комп'ютерів. Сформульовано загальні принципи підвищення електромагнітної безпеки персоналу на основі комплексного підходу при проектуванні і створення інформаційно-обчислювальних комплексів. Намічені напрямки подальших досліджень в цій області.Посилання
Обеспечение электромагнитной безопасности при эксплуатации
компьютерной техники / А.И.Афанасьев, В.И.Долотко, В.В.Карнишин, И.И.Карников, А.А.Туркевич. - М.: Циклон-Тест, 2000. - 12 с.
Глива В.А., Григор'єв С.Ф., Яценко В.В. Збереженість інформації від
випадкових викривлень // Науково-технічна інформація. - 2003. - № 1. - С. 44-45.
Вільсон О.Г., Глива В.А., Григор'єв С.Ф. Деякі аспекти підвишення
використання інформаційних технологій в умовах переходу на інноваційний шлях розвитку // Проблеми науки. - 2003. - № 4. - С. 53-57.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 O H Vilson, Valentyn Anatoliiovych Hlyva
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).