ВСТАНОВЛЕННЯ ВПЛИВУ ПРОЯВІВ ТЕХНОГЕННОЇ НЕБЕЗПЕКИ НА СТАН ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ З ЗАСТОСУВАННЯМ МАТЕМАТИЧНОГО МОДЕЛИРЮВАННЯ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2003.9.99235Ключові слова:
техногенна небезпека, індекс здоров'я населенняАнотація
Викладено результати досліджень впливу проявів техногенної небезпеки на стан здоров’я населення територіально-виробничого комплексу Середнього Придніпров’я. Отримано залежності від часу індексу здоров’я населення досліджуваного регіону, індексу техногенноі безпеки, середніх річних концентрацій шкідливих речовин в атмосферному повітрі,показника захворюваності за вибраними групами хворобПосилання
Шмандий В.М. Научно-методические принципы исследования
состояний техногенной опасности в регионе // Вісник КДПУ. — Кременчук. — 2002. — Вип. 5. — (16). — С. 19—24.
Баев В.М. Влияние экологической ситуации на состояние здоровья
детей // Экопатология детского возраста. — М, 1995. — С. 132—135.
Мизурницкий Ю.Л. Роль экологических факторов при аллергических
заболеваниях у детей // Экопатология детского возраста. — М, 1995. — С. 87—88.
Пивоваров Ю.П. Экология и здоровье населения // Сб. докл. Ш Всерос. конф. с междунар. участием «Новое в экологии и БЖД». — С.-Петербург. — 1988. — С. 28—29.
Шмандий В.М. Установление взаимосвязи между уровнем техногенной нагрузки и заболеваемостью населения // Вісник НТУ "ХПІ". — Харків. — 2001. — № 14. — С. 16—25.
Андерсон Т. Статистический анализ временных рядов. — М.: Мир,
— 756 с.
Батунер Л.М., Позин М.Е. Математические методы в химической
технике. — Л.: Химия, 1996. — 824 с.
Лук’янчекова І., Краснікова Л. Економетріка. — К.: Знання,1988. — 494 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 V M Shmandii
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).