МЕТОД ІНТЕГРАЛЬНИХ РІВНЯНЬ ДЛЯ РОЗРАХУНКУ ВИМУШЕНИХ ПОПЕРЕЧНИХ КОЛИВАНЬ КАНАТУ ПІДІЙМАЛЬНОЇ УСТАНОВКИ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2004.10.102807Ключові слова:
підйомні установки, поперечні коливання канатівАнотація
Розглянуто модель поперечних коливань канатів підйомних установок іодин з чисельних методів розв ’язання задачі,онисаної такою моделлю. Знання дійсного характеру навантаження механізмів дозволить виготовляти надійні конструкції машин з невеликими затратами, а при експлуатації досягати найбільшої продуктивності за рахунок обгрунтованого використання резервів міцності і потужності
Посилання
Верлань А.Ф., Сизиков В.С. Методы решения интегральных уравнений
с программами для ЭВМ. — Наук. думка, 1978. — 292 с.
Крылов В.И., Бобков В.В., Монастырный П.И. Вычислительные
методы высшей математики. — Минск: Вышэйшая школа, 1975. — 671 с.
. Кабулов В.К. Интегральные уравнения продольных колебаний
стержней.— ДАН УзССР. — 1956. — 3. — № 11. — С. 7—12.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 I O Horoshko, A V Kozak
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).