ЗАСТОСУВАННЯ ПРОПАРОЧНИХ РОЗЧИНІВ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ПИЛОГАЗОВИХ ВИКИДІВ ПРИ МАСОВИХ ВИБУХАХ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2004.11.104045Ключові слова:
викиди при масових вибухах, коагуляція пилу і газівАнотація
Наведено результати експериментів по зменшенню рівня небезнечних викидів в атмосферу при здійсненні масових вибухівза рахунок застосування водяної набивки з домішкою пропарювального розчину, що містить Са(ОН)2. За рахунок цієї домішки досягасться коагуляція частинок пилу і часткова нейтралізація токсичних газоподібних речовин. Визначено онтимальні концентраціїцього розчину у внутрішній, зовнішній і комбінованій набивкахПосилання
Скорченко В.Ф., Вовк О.А. Экологические проблемы при производстве взрывных работ // Некоторые проблемы экологии в горнодобывающей промышленности. — К.: НТУУ «КПИ», 1996. — 157 с.
Wowk А.А., Skorczenko W.F., Zych J. Problemy ecologiczne zwiazane z
prowadzeniem robot strjalowych w kopalniach odkrywkowych // W mat. VII Miedzynarodowe Sympozjum «Geotechnika—Geotechniks-96». — Gliwice. — 1996. — S. 325—335.
Бабаян И.П., Ганон В.А. Влияние загрязнения атмосферного воздуха
Южного промузла Кривбасса химическими веществами техногенного
происхождения // Разработкарудных месторождений. — Кривой Рог: КТУ. — 2000. — Вып. 72. — С. 141—144.
Ищенко Н.И., Лисицын Н.В., Монаков А.Ф. Перспективы развития
взрывных технологий на карьерах Кривбасса // Украинский союз инженеров-взрывников. — Комсомольск: УСИВ. — 2003. — № 1(5). — С. 18—33.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Anatolii Yakovych Berezhetskyi, Oksana Oleksiivna Vovk
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).