ФІЗИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ДІЇ ВИБУХУ НА ВИКИД ГОРИЗОНТАЛЬНИХ ЦИЛІНДРИЧНИХ ЗАРЯДІВ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2005.12.104288Ключові слова:
циліндричний заряд, розмір виїмок викидуАнотація
В результаті математичної обробки експериментальних даних з використанням теорії подібності та розмірностей отримані кореляційні залежності розмірів виїмок викиду від основних параметрів вибуху горизонтальних циліндричних зарядів кінцевих розмірів в двошарових грунтахПосилання
Труфанов Н.А. Особенности взрывов на выброс двухрядных и зигзагообразных горизонтальных зарядов в слоистых грунтах // Взрывное дело. - М.: Недра, 1986. - № 88/45. - С. 116-119.
Киньколых Н.Ф. Разработка взрывных методов проходки выработок в геологически неоднородных горных массивах. Дис... канд. техн. наук. - К.: Иститут гидромеханики НАН Украины. - 1990. - 177с
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Ivan Andriiovych Luchko, Andrii Ivanovych Luchko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).