ОЦІНКА БЕЗПЕКИ ТА ЕКОНОМІЧНОЇ ДОЦІЛЬНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ НЕЕЛЕКТРИЧНИХ СИСТЕМ ІНІЦІЮВАННЯ ПРИ МАСОВИХ ВИБУХАХ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2006.14.110917Ключові слова:
сейсмічна безпека, системи ініціюванняАнотація
Виконано розрахунки показників сейсмічної безпеки масового вибуху при використанні різних засобів ініціювання системи свердловинних зарядів. Показано технічні та економічні нереваги застосування детонуючого хвилеводу для комутації вибухової мережіПосилання
Разработка технологии производства волновода для инициирования / А.В.Блинов, Б.И.Шаров, А.А.Желтоножко, В.К.Лукашев // Проблемы
гидрогеомеханики в горном деле и строительстве. Матер. конф. — К.: Знание. — 1996. — Ч. 2. — С. 50—51.
Окишев О.И., Каменев А.А., Алексеев А.А. Эффективные средства
инициирования нового уровня // Изв. ВУЗов. Горн. журнал. — 1999. — № 9—10. — С. 63—67.
Кутузов Б.Н. Приоритетные направления технического перевооруже-
ния горных предприятий в области буровзрывных работ // Промышленная безопасность и эффективность новых технологий в горном деле: Сб. матер. (доклады, статьи, решения). — М.: МГГУ. — 2001. — С. 445—455.
Егоров Н.С. Состояние и перспективы разработок промышленных
средств инициирования // О состоянии взрывного дела в Российской
Федерации. Основные проблемы и пути их решения: Сб. докл. и стат. Всерос. конф. — М.: МГГУ. — 2002. — С. 85—87.
Опыт использования системы неэлектрического взрывания на карьерах Новосибирской области / А.А.Обгольц, В.С.Кумов, Б.П.Распопов, А.Н.Гришин // Безопасность труда в пром-ти. — 2002. — № 11. — С. 7—8.
Пучков Л.А. Техника и технология взрывных работ в современных
условиях. Основные проблемы и причины их возникновения, направления совершенствования // О состоянии взрывного дела в Российской Федерации. Основные проблемы и пути их решения: Сб. докл. и стат. Всерос. конф. — М.: МГГУ. — 2002. — С. 18—23.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Viktor Heorhiiovych Kravets, Viktor Viktorovych Boiko jr, A P Tolkach, Artur Zavenovych Marharian
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).