ЗАХИСТ КОНСТРУКЦІЙ ЗІ СЛАНЦЕВИХ ГІРНИЧИХ ПОРІД ХІМІЧНИМИ РЕАГЕНТАМИ ВІД ВИВІТРЮВАННЯ ТА САМОРОЗПАДУ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2006.14.110986Ключові слова:
вивітрювання сланцевих порід, захист залізобетонних конструкційАнотація
Розглянуто процеси вивітрювання та саморозпаду сланцевих гірських порід, запрононовано хімічні склади для захисту залізобетонних конструкиій з сланцевого щебеню, що використовується для будівництва гідротехнічнихспоруд, основ автодоріг и насипів залізниць
Посилання
Скопенко В.С., Волошина В.В., Крамарев С.М. и др. Экологические проблемы рационального использования побочных продуктов химпроизводств // Междунар. науч.-практ. конф. „Экологические аспекты загрязнения окружающей среды». — К., 26—28 марта 1996 г.— Ч. 3. — С. 100—101.
Мищенко Н.Ф. Вопросы технологии песчаных грунтов сланцевыми
смолами // Труды ЛКВВИА им. А.Ф.Можайского. — Л.: ЛКВВИА. — 1959. — Вып. 305. — С. 86—91.
Мищенко Н.Ф. О взаимодействии жидких сланцевых смол связными
грунтами и применении ускорителей твердения // Труды ЛКВВИА им.
А.Ф.Можайского. — Л.: ЛКВВИА. — 1959. — Вып. 305. — С. 46—52.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Akhmed Medzhyd ohly Samedov, N N Ivanova, Dövlət Paşa oğlu Çıraqov, Anna Nowakowska
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).