ГЕТЕРОГЕННІ ВИБУХОВІ СКЛАДИ ПІРОТЕХНІЧНОГО ТИПУ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2015.27.49165Ключові слова:
вибухова суміш, перхлорат калію, каталізатор, термічний розклад, вибухові характеристикиАнотація
Представлені результати досліджень вибухового складу на основі перхлорату калію з дизельним паливом. Встановлено вплив каталізаторів на зниження температури розкладу перхлорату калію, що забезпечує зниження енергії активації процесу. Показано, що зміною дисперсності перхлорату калію можливо регулювати вибухові характеристики складу: швидкість детонації та критичний діаметр детонації.Посилання
Шидловский А. А. Основы пиротехники / А. А. Шидловский – М: Машиностроение, 1973. – 320с.
Zakusylo V. Potassium perchlorate – the component of the loshh-speed ehplosive composition / V.Zakusylo, A. Romanchenko – Metallurgical and Mining Industry, Dnepropetrovsk, 2014. – №4. – S. 64-70.
Закусило В. Р. Влияние катализаторов на термическое разложение перхлората калия и взрывчатые характеристики составов на его основы / В. Р. Закусило, А. Н. Романченко, Р. В. Закусило. Вісник Кременчутського національного університету. – Кременчук: КДПУ, 2013. – Вип. 5/2013(82). – С. 103 -107.
Zakusylo V.R., Efymenko A. A., Romanchenko A.N. Patent 68559 U Ukraine MPK6 C06B31/28. Ehplosive composition, № u 2011 12120; applied17.10.2011; publ. 26.03.2012, bul. No.
Дубнов Л. Б. Исследование канального эффекта при детонации некоторых промышленных взрывчатых веществ / Л. Б. Дубнов, Л. Д. Чотина. Взрывное дело, Сборник 52/9. Промышленные взрывчатые вещества. Госгортехиздат, 1963. – С. 168 – 179.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 V.R. Zakusylo, A.N. Romanchenko, R.V. Zakusylo
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).