ДИСКРЕТИЗАЦІЯ АНАЛОГОВОГО СИГНАЛА ВІД СЕЙСМІЧНОГО ПРИЙМАЧА СМ-3 ПРИ ПРОВЕДЕННІ ПРОМИСЛОВОГО ВИБУХУ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2015.27.49168Ключові слова:
дискретизація, сейсмічний датчик, промисловий вибух, цифровий фільтрАнотація
Досліджена дискретизація аналогового сигналу, який був отриманий від сейсмічного приймача СМ-3 при проведенні промислового вибуху. Показані результати фільтрації цього сигналуПосилання
Николаев А.В. Заметки на полях /Сб. научн.трудов ИДГ РАН. – 2012, вып.3.С.172-175.
Беседина А.Н. , Кабыченко Н.В., Кочарян Г.Г., Павлов Д.В. Численная коррекция сейсмограмм и шумы измерительного канала. /Сб. научн.трудов ИДГ РАН. – 2011, вып.2.С.100-107.
Бойко В.В., Кузьменко А.А., Хлевнюк Т.В. Оценка сейсмобезопасности сооружений при воздействии на них взрывных волн с учетом их спектральных характеристик.//Вісник НТУУ “КПІ”. Серія “Гірництво”: Зб.наук. праць. – К.: НТУУ “КПІ”. - 2008. – Вип.16. – С.3-13.
Бендат Дж., Пирсол А. Прикладной анализ случайных данных – М.:Мир, 1989. – 540с.
Учи Г. Персональные компьютеры для научных работников – М.:Мир, 1990. – 268с.
Руководство по эксплуатации Mini Mate Plus. Версия программного обеспечения 4.3. [Электронный ресурс]. – Режим доступа: www.instantel.com
Правила проведения гірничих вибухів. Норми безпечності сейсмічних коливань грунту: ДСТУ-П 4704: 2006. – К.: Держспоживстандарт України, 2007, 9с. – (Національний стандарт України).
Вибухи промислові, методи визначення фактичної сейсмостійкості будівель і споруд: ДСТУ 7116: 2009. – К.: Держспоживстандарт України, 2010, 6с. – (Національний стандарт України).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 V.A. Lemeshko, V.V. Boiko, A.A. Kuzmenko, D.V. Khlevniuk
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).