АНАЛІЗ МЕТОДІВ ВИДОБУТКУ МЕТАНУ ПРО РОЗРОБЦІ ГАЗОГІДРАТНИХ РОДОВИЩ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2011.20.53160Ключові слова:
газогідрати, газогідратні родовища, фронт розкриттяАнотація
Розглянуто різні методи видобутку метану з газових гідратів, зазначено їхні переваги та недоліки при розробці газогідратних родовищ.Посилання
Фомина Л. Неисчерпаемый источник газа / Л.Фомина // Технологии ТЭК. - 2007. - №10. - С.112-116.
Щебетов А.В. Месторождения газовых гидратов: ресурсы и возможные методы разоаботки / А.В.Щебетов // Технологии ТЭК. - 2006. - №2. - С.12-16.
Чабанович Л.Б. Использование нетрадиционных источников природного газа в Украине / Л.Б.Чабанович // Экотехнологии и ресурсозбережение. - 2008. - №3. - С.15-18.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Natalia Anatoliivna Shevchuk, M A Malashenko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).