КЛАСИФІКАЦІЯ СПОЖИВАЧІВ-РЕГУЛЯТОРІВ ПОТУЖНОСТІ ВИРОБНИЧИХ СИСТЕМ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2011.20.53947Ключові слова:
енергозатрати, енергетичний аудит, споживачі-регуляториАнотація
Розроблено систему класифікації споживачів-регуляторів потужності виробничих систем з урахуванням режиму їх роботи та вимог до автоматизації систем управління.Посилання
Праховник А.В., Розен В.П., Дехтярев В.В. Энергосберигающие режимы электроснабжения горных предприятий. - М.: Недра, 1985. - 232с.
Праховник А.В. Управління енерговикористанням: проблеми, завдання та методи вирішення / Під ред. А.В.Праховника. - К.: Альянс за збереження енергії, 2001. - С.169-190.
Інструкція про складання акта екологічної, аварійної та технологічної броні електропостачання споживача. - К.: Мінпаливенерго України, 2004. - 16с.
Разумный Ю.Т. Научные основы повышения эффективности регулирования режимов электропотребления при ограничениях электроснабжения угольных шахт: автореф. дис. на соискание науч. степени докт. техн. наук. - Днепропетровск: 1996. - 40с.
Хроноусов Г.С. Формирование эффективных режимов электропотребления промышленных предприятий. Ч.1. - Екатеринбург: Изд-во УГГА, 1998. - 340с.
Червонный Е.Н. Методы исследования возможностей регулирования электропотребления промышленных предприятий // Электромеханика. - 1988. - №9. - С.47-51.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Viktor Petrovych Rozen, H V Kurbaka
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).