АСИНХРОННІ ДВИГУНИ З МАСИВНИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ МАГНІТОПРОВОДУ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАНУРЕНИХ СВЕРДЛОВИННИХ НАСОСІВ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2011.20.53954Ключові слова:
занурені асинхронні двигуни, магнітне поле, осьова силаАнотація
Для занурених асинхронних двигунів свердловинних насосів із покращеними (за рахунок збільшення швидкості обертання) питомими показниками досліджено характеристики магнітного поля при пилкоподібній зміні діаметра статора і ротора в осьовому напрямку. Показано можливості створення осьового зусилля для зменшення навантаження на упорний підшипник.Посилання
Попович О.М., Головань І.В. Врахування масивних елементів магнітопроводу при проектуванні асинхронних машин / Праці Ін-ту електродинаміки НАН України: Зб. наук. праць. - 2008. - Вип.21. - С.36-46.
Куцевалов В.М. Асинхронные и синхронные двигатели с массивными роторами. - М.: Энергия, 1979. - 158с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 O M Popovych, I V Holovan
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).