ПІРОТЕХНІЧНІ НАГРІВАЧІ ДЛЯ ТЕРМІЧНИХ ДЖЕРЕЛ СТРУМУ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2012.22.54227Ключові слова:
піротехнічні нагрівачі, цирконій, хромат барію, скловолокно, армуючий каркас, теплота горіння, швидкість горінняАнотація
Наведено результати досліджень по розробленню рецептури і технології виготовлення піротехнічних нагрівачів (ПН) для термічних джерел струму. Досліджено фізико-хімічні характеристики ПН. Розроблені ПН у вигляді аркушів різної товщини є універсальним матеріалом для використання у термобатареях будь-яких габаритівПосилання
Вспомогательные системы ракетно-космической техники / Пер. с англ. под ред. И. В. Тишунина. – М.: «Мир», 1970.
Patent USА 2002/0041173 Al. Method of recharging a pyrotechnically actuated thermal battery / Pub. Date: 11.04.02.
Шидловский А. А. Основы пиротехники / А. А. Шидловский. – М.: Машино-строение, 1973. – 321 с.
Ellern H. Militaria. Civilian Pyrotechnics. – N.-Y, 1968.
Взрывчатые вещества, пиротехника, средства инициирования в послевоенный период: Люди. Наука. Производство. – 2-е изд. – М.; СПб.: Гуманистика, 2002. – 936 с.
Баранов Н. А. Технология и оборудование бумажного производства / Н. А. Баранов, Д. С. Добровольский. – М.: Лесная промышленность, 1966.
ТУ У 48-4-234-84. Порошок циркония кальциетермический. Технические условия.
Горовой В. Р. Производство пиротехнических составов и средств/ В. Р. Горовой, Н. А. Бильдюкевич, В. П. Чулков. – М.: Машиностроение, 1982. – 175 с.
Силин Н. А. Окислители гетерогенных конденсированных систем/ Н. А. Силин, В. А. Ващенко, Н. И.Зарипов. – М.: Машиностроение, 1978. – 456 с.
Гиндич В. И. Производство нитратов целлюлозы / В. И. Гиндич, Л. В.Забелин, Г. Н. Марченко. – М.: ЦНИИНТИ, 1984. – 360 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 V.R. Zakusylo, A.A. Efymenko, R.V. Zakusylo, O.V. Slesareva
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).