АЛГОРИТМ ПЛАНУВАННЯ ЗАХОДІВ З ОХОРОНИ ПРАЦІ НА ПІДПРИЄМСТВІ ЗА ДОПОМОГОЮ ДИНАМІЧНОГО ПРОГРАМУВАННЯ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2011.20.54475Ключові слова:
алгоритм, динамічне програмування, планування заходів, умови праці, ефективністьАнотація
Запрпоновано алгоритм планування заходів з охорони праці з використанням математичного апарату динамічного програмування, що дозволить керівникам підприємств оперативно та ефективно приймати рішення щодо вибору заходів, спрямованих на покращення умов праці.Посилання
Ткачук С.П. Использование аппарата математического моделирования в системе управления охраной труда / С.П.Ткачук // Охрана труда. - 1999. - №5. - С.37-38.
Ткачук К.Н. Застосування інформаційних систем в галузі охорони праці: Науково-метод. посібник / К.Н.Ткачук, О.Є.Кружилко, Н.А.Праховник. - К.: Експодата, 2004. - 186с.
Корецький С.Л. Використання динамічного факторного аналізу в прогнозуванні розвитку стохастичних і детермінованих систем / С.Л.Корецький, Л.Б.Лерман, О.С.Роскач // Машинна обробка інформації. - 1997. - Вип.59. - С.119-132.
Бажин И.И. Информационные системы менеджмента / И.И.Бажин. - М.: ГУ-ВШЭ. - 2000. - 688с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 K N Tkachuk, Yurii O Polukarov, Oleh Yevheniiovych Kruzhylko, Volodymyr Volodymyrovych Maistrenko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).