МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ ПРОГРАМНОГО КЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНИМ НАВАНТАЖЕННЯМ ВИРОБНИЧИХ СИСТЕМ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2012.22.54734Ключові слова:
управління, управляючі дії, споживачі електричної енергії, електричне навантаження, технологічні обмеження, імовірністьАнотація
Розглянуто модель споживання електричного навантаження та модель управління електричним навантаженням з урахуванням вибору керуючих впливів при заданому рівні достовірності (технологічні обмеження).Посилання
Праховник А. В. Энергосберегающие режимы электроснабжения горнодобывающих предприятий / А. В. Праховник, В. П. Розен, В. В. Дегтярев. – М.: Недра, 1985. – 232 с.
Фокин С. Н. Сравнительный анализ принципов распределения времени функционирования ЭВМ / С. Н. Фокин, Т. П. Черноиванова. – Вопросы радиоэлектроники, 1984. – № 5. – 286 c.
Курбака Г. В. Ранжирование потребителей-регуляторов мощности с использованием метода анализа иерархий / Г. В. Курбака, П. В. Розен // Сб. науч. тр. Международного форума-конкурса молодых ученых “Проблемы недропользования”, 20–22 апреля 2011 г. Ч. I. Санкт-Петербургский горный институт имени Г. В. Плеханова – 2011. – C. 45–48.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 V.P. Rozen, H.V. Kurbaka, S.M. Mylnychenko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).