ЕКОЛОГІЧНИЙ АСПЕКТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ СТРАТЕГІЇ В КОНТЕКСТІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ДЕРЖАВИ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2011.20.54802Ключові слова:
енергетична стратегія, енергетична безпека, енергоспоживання, енергоефективність, екологічна безпека, зміна кліматуАнотація
Проаналізовано визначальні тенденції еколого-економічного розвитку та енергетичної політики розвинених країн. Запрпоновано шляхи удосконалення національної енергетичної стратегії України з урахуванням світового досвідуПосилання
Національна Стратегія "Енергетична безпека України" / Электронный журнал энергосервисной компании "Экологические системы". - 2006. - №11.
Саприкін В.О. Стан та перспективи міжнародного співробітництва України в енергетичній сфері / Дзеркало тиждня. - 2000. - №40(313)14. - С.21-26.
Шевцов А.І. Майбутнє людства необхідно спланувати: глобальні загрози і довгострокова стратегія розвитку України / Стратегічні пріорітети. - 2007. - №1(2). - С.188-193.
Дрождинина А.И. Энергосбережение - инструмент реализации энергетической стратегии России / Весник МГТУ. Т.11. - 2008. - №2. - С.338-342.
Єрмілов С.Ф. Нотатки до Програми Партії екологічного порятунку "ЕКО+25%". Енергетичний розвиток України в макроекономічному та екологічному контексті: проблеми сьогодення і майбутнього / Дзеркало тиждня. - 2006. - №5(584)11. - С.1-11.
CO2 emissions from fuel combustion - 2009 IEA Statistics. - International Energy Agency, Paris, 2009. - 124p.
Керівництво по проведення розрахунків обсягів викидів парникових газів на підприємствах гірничо-металургійного комплексу України. - Харків: Енергосталь, 2006. - 28с.
Innovation in National Energy Efficiency Strategies and Action Plans - 2008 Rewiev. - International Energy Agency, Paris, 2008. - 26p.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Ye M Inshekov, O M Kozub, O S Drobakha
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).