АДАПТИВНІ МОДЕЛІ ПРОГНОЗУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ПРАЦІ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2012.22.55018Ключові слова:
охорона праці, промислова безпека, прогнозування, адаптаціяАнотація
Розглядається модель прогнозування параметрів системи управління охороною праці, адаптована до змін вхідної інформації.Посилання
Редкозубов С. А. Статистические методы прогнозирования в АСУ / С. А. Редкозубов. – М.: Энергоиздат, 1981. – 152 с.
Uri N. D. Peak load forecasting using on adaptive model / Uri N.D. – Eng. Opt. – 1979. – Vol. 4. – Р. 57–63.
Trigg D. W. Exponentional smoothing with an adaptive response rate / D. W. Trigg, A. G. Leach. – Oper. Res. Quart. – 1967. – Vol. 18. – No. 1.
Чуев Ю. В. Прогнозирование количественных характеристик процессов / Ю. В. Чуев, Ю. Б. Михайлов, В. И. Кузьмин. – М.: Сов. радио, 1975. – 400 с.
Brown R.G. The fundamental theorem of exponential smoothing / R.G. Brown, R.F. Mayer. – Oper. Res. – 1961. – Vol. 9. – No. 5.
Лукашин Ю. П. Адаптивные методы краткосрочного прогнозирования / Ю. П. Лукашин. – М.: Статистика, 1979. – 254 с.
Стан промислової безпеки в Україні та підсумки роботи органів Держнаглядохоронпраці. – К., 2004. – 76 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 K.N. Tkachuk, V.V. Kalinchyk
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).