НАПРУЖЕНИЙ СТАН МАСИВУ НАВКОЛО КОМПЕНСАЦІЙНИХ КАМЕР
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2011.21.55390Ключові слова:
компенсаційна камера, деформація, напружений стан, обвалення порід, гірський тискАнотація
Наведено результати аналізу напруженого стану масиву та вивчення деформації порід навколо порожнин, у тому числі компенсаційних камер, при видобутку руди на глибоких горизонтах шахтПосилання
Борисенко С.Г. Расчет на прочность элементов блоков при разработке рудных месторождений / С.Г.Борисенко, Е.И.Кольский. - К.: Техника, 1970. - 77с.
Борисенко С. Г., Кольский Е. И., Тубольцев В. М. Исследование напряжений в блоках при разработке рудных месторождений. Поляризационно-оптический метод исследования напряжений // Тр. V Всес. конф. 23–27 июня 1964.– Л.: Изд. ДГУ. – 1966. – С. 454–461.
Балута А. М., Ривкин И. Д., Тохтуев Г. В. Ожидаемые горно-геологические условия и формы проявления горного давления на глубоких горизонтах шахт Криворожского бассейна / А. М. Балута, И. Д. Ривкин, Г. В. Тохтуев. – К.: Наук. думка, 1972. – 45 с.
Ривкин И. Д., Тарапата В. Я., Халайдовский Н. Я. Исследование напряженно-деформированного состояния горного массива в зоне влияния очистных работ // Вопросы совершенствования систем разработки с понижением уровня горных работ. – Матер. научно-
технической конференции 16–19 мая 1967 г. – Кривой Рог. – НИГРИ, 1969. – С. 177–185.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 N Yu Shvanger, E K Yanov, I N Kovtun
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).