ТЕХНІКА ЗМІЦНЕННЯ ПОТЕНЦІЙНО ПРОСАДНОГО ҐРУНТУ В ОСНОВІ СПОРУДИ ДИНАМІЧНИМ АРМУВАННЯМ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2011.21.55455Ключові слова:
гідротермальний фактор, вибухове армування масиву, ґрунтощебенева паляАнотація
Розглянуто техніку підвищення несучої здатності лесових масивів як основ фундаментів споруд шляхом вибухового армування жорстким матеріалом.Посилання
Кравец В.Г. Динамика уплотнения грунтового массива взрывом / В.Г.Кравец. – К.: Наук. думка. – 1979. – 134с.
Крутов В.И. Основания и фундаменты на просадочных грунтах / В.И.Крутов. – К.: Будівельник, 1982. – 224с.
Вовк А.А. Геодинамика взрыва и ее приложения / А.А. Вовк, В.Г.Кравец, А.В.Михалюк, И.А.Лучко. – К.: Наук. думка. – 1981. – 296с.
Литвинов И.М. Глубинное укрепление и уплотнение просадочных грунтов / И.М.Литвинов. – К.: Будівельник. 1969. – 184с.
Рыжов А.М. К вопросу об уплотнении лессовых просадочных грунтов энергией взрыва вертикальних линейных зарядов / А.М.Рыжов, И.В.Анисимов, Б.А.Бабенко // Использование взрыва при разработке нескальных грунтов. – К.: Наук. думка. – 1978. – С.42–46.
Кравець В.Г. Чисельна задача про метання щебеню в грунт вибухом циліндричного заряду / В.Г.Кравець, Н.В.Зуєвська, Ю.В.Волик // Науковий вісник НГУ. – 2011. – №5. – С.50–53.
Прокопенко В.С. Разрушение горных пород скважинными зарядами взрывчатых веществ в рукавах / В.С.Прокопенко. – К.: НТУУ «КПИ». – 2010. – 208с.
Зуевская Н.В. Закономерности формирования периферийной зоны уплотнения грунтов / Н.В.Зуевская, Ю.В.Волик // Известия ТулГУ. Наука о земле. – Тула-2011. – Вып.1. – С.276–282.
Вапнічна В.В. Розробка комбінованого методу формування вертикальних водозахисних споруд в структурно нестійких грунтах: автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. техн.. наук: спец. 05.15.09 «Геотехнічна і гірнича механіка» / В.В.Вапнічна. –
К., 2008. – 20с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Viktor Heorhiiovych Kravets, Natalia Volodymyrivna Zuievska, A V Frantsishko, A Z Margarian
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).