КЛАСТЕРНИЙ АНАЛІЗ ВИКОРИСТАННЯ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНИХ РЕСУРСІВ НА ПРИКЛАДІ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2010.19.58562Ключові слова:
енергетична безпека, паливно-енергетичні ресурси, кластерний аналіз, кластер, дендрограмаАнотація
Проведено дослідження використання паливно-енергетичних ресурсів районів Черкаської області методом кластерного аналізу з метою визначення однорідних груп районів для оцінювання ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів.Посилання
Забезпечення енергетичної безпеки України / Рада національної безпеки і оборони України. – Нац. ін-т проблем міжнар. безпеки.– К.: НІПМБ, 2006.– 264 с.
Праховник А.В., Розен В.П., Дегтярев В.В. Энергосберегающие режимы электроснабжения горнодобывающих предприятий.– М.: Недра, 1985.– 232 с.
Розен В.П., Танский А.–М.М. Прогнозирование показателей и классификация состояния энергетической безопасности региона // Енергетика: економіка, екологія. 2005. – № 2. – С. 101–109.
Розен В.П., Іщук П.П. Районування адміністративних одиниць Волинської області відповідно до стану їх енергобезпеки // Промелектро. – 2005. – №4. – С.40–45.
Ту Дж., Гонсалес Р. Принципы распознавания образов / Пер. с англ. И.Б.Гуревича – М.: Мир, 1978. – 412 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Viktor Petrovych Rozen, S M Mylnichenko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).