Визначення швидсості комутації для оцінки іскробезпеки електричних кіл
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2009.18.83676Ключові слова:
іскробезпека, швидкість комутації, електричне коло, електричний розряд, щільність розподілуАнотація
Визначено статистичні характеристики вибірки швидкості комутації. При швидкості комутації на іскроутворюючому механізмі I типу до 0,5 м/с щільність її розподілу підпорядковується логнормальному закону, а понад 0,5 м/с – відповідає гамма-розподіленню. Ця залежність може бути використана при оцінці ймовірності запалення газової суміші електричними розрядамиПосилання
Ерыгин А. Т. Методы оценки искробезопасности электрических цепей / А. Т. Ерыгин, А. Л. Трембицкий, В. П.Яковлев. – М.: Наука, 1984. – 256 с.
Коган Э. Г. Вопросы оценки и обеспечения искробезопасности
аппаратуры автоматизации горных машин: Автореф. дис. … канд. техн. наук. М.: Моск. горн. ин-т, 1972. –16 с.
Диденко В. П. Современные подходы к оценке и обеспечению
искробезопасности электрических цепей / В. П. Диденко // Уголь Украины. – 2007. – № 9. – С. 39–42.
Didenko V. P. Metoda szacowania możliwości zapłonu przez wyładowanie
w obwodach iskrobezpiecznych // Innowacyjne I bezpieczne systemy
mechanizacyjne do eksploatacji surowców mineralnych: KOMAG, Zakopane, 14–16.11.2006 r.–Т. 2. – S. 5–9.
ГОСТ Р 51330.10-99. Электрооборудование взрывозащищенное. Ч. II. Искробезопасная электрическая цепь «i»; Введ. с 01.01.2001 – М.: Госстандарт России. – 2000. – 118 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 V P Didenko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).