НАУКОВІ ПРИНЦИПИ І МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ПРОЦЕСІВ ГІРНИЧОГО ВИРОБНИЦТВА
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2000.2.85361Ключові слова:
наукові принципи, дуальність руху маси у просторіАнотація
Розглядається зв’язок математичних моделей гірничого виробництва з основними науковими принципами. Запропоновано метод моделюванння випадкових нестаціонарних процесів у вигляді сукупності рівнянь Гамільтона-Якобі та рівнянь Фоккера-Планка-Колмогорова з використанням принципу дуальності руху маси у просторі
Посилання
Тиле Р. Леонард Эйлер. - К.: Выща школа, 1983. - 192с.
Основы вариационных методов оптимизации производственных процессов / Под ред. М.В.Бунина. - Харьков: Выща школа, 1982. - 144с.
Шпольский В.В. Атомная физика: Учеб. пособие. Введение в атомную физику. - 7-е изд., испр. - М.: Наука, 1984. - Т.1. - 552с.
Фейнман Р. Хибс А. Квантовая механика и интегралы по траекториям. - М.: Мир, 1968. - 382с.
Ландаю Л.Д., Лифшиц Е.М. Теоретическая физика: Учеб. пособие. Теория поля. - 7-е изд. - М.: Наука, 1988. - Т.2. - 512с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Anatolii Ivanovych Kriuchkov
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).