РОЗРОБЛЕННЯ АЛГОРИТМУ ЗАДАЧІ ПРО ДИНАМІКУ СИСТЕМИ ОБСАДНА КОЛОНА-ЦЕМЕНТНИЙ КАМІНЬ ЧИСЕЛЬНИМ МЕТОДОМ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2001.5.90518Ключові слова:
прострільно-підривні роботи, хвильові процеси в свердловинахАнотація
Хвильові процеси в свердловинах, що виникають при прострільно-підривних роботах, характеризуються суттєвими градієнтами функції переміщень, що різко ускладнює дослідження динамічного деформування конструкційних елементів свердловини - погіршується збіжність аналітичних обчислень в зонах, прилеглих до хвильовим фронтах. У зв'язку з цим для вирішення зазначених завдань виникає потреба застосування чисельних методівПосилання
Гольдсмит В. Удар. Теория и физические свойства соударяемых тел. -
М.: Госстройиздат, 1965. - 448 с.
Седов Л. И. Механика сплошной среды. - Т. 1, Т. 2. - М.: Наука, 1973. -
с., 584 с.
Баум Ф. А., ОрленкоЛ. П., Станюкович Г. П. и др. Физика взрыва. -
М.: Наука, 1973. -703 с.
Бате К., Вилсон Е. Численные методы анализа и метод конечных
элементов. - М.: Стройиздат, 1982. - 447 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Mykola Oleksandrovych Lysiuk
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).