ПРО ДОДАТКОВІ РУЙНУВАННЯ НА МЕЖІ ПОДІЛУ СЕРЕДОВИЩ ЗА РАХУНОК ЕФЕКТУ ПОВНОГО ВНУТРІШНЬОГО ВІДБИТТЯ ХВИЛЬ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2001.5.90782Ключові слова:
поздовжні хвилі, променевий методАнотація
За допомогою алгоритму, заснованого на використанні променевого методу, досліджується ефект повного внутрішнього відображення поздовжніх хвиль на межі поділу пружних середовищ. Показано, що при збігу швидкості розповсюдження збурень в одному середовищі і швидкості пружних хвиль в іншому середовищі напруги на межі поділу середовищ прямує до нескінченності, що може викликати додаткові руйнуванняПосилання
Взрывные волны в слоисто-неоднородных массивах / К.Н.Ткачук,
В.И.Гуляев, П.З.Луговой, Г.М.Иванченко, Л.А.Митюк // Разраб. рудн.
месторождений. - Кривой Рог: КТУ. - 1996. - Вып. 59. - С. 41-46.
Митюк Л.А. Экспериментальные исследования распространения
ударных воли в слоистых средах // Разраб. рудн. месторождений. - Кривой Рог: КТУ. - 1998. - Вып. 62. - С. 67-73.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Liudmyla Oleksiivna Mitiuk
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).