ДОСЛІДЖЕННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРОЦЕСУ ДЕТОНАЦІЇ КОМПОЛАЙТІВ - БЕЗТРОТИЛОВИХ ВИБУХОВИХ СУМІШЕЙ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2003.9.98320Ключові слова:
компалайти, вплив вмісту вати полімеруАнотація
Наведено результати аналізу розрахункових детонаційних параметрів нових безтротилових вибухових складів - комполайтов, розроблених в ЗАТ «Техновзрив». Показано, що швидкість і тиск реальної детонації зменшуються зі збільшенням вмісту в суміші вати полімеру у вигляді однозначної функції при відповідному зменшенні змісту порошку залізорудного концентратуПосилання
Прокопенко В.С., Косьмин И.В., Лещ П.Л. Совершенствование и
разработка взрывчатых веществ местного приготовления // Охрана труда. - К.: Основа. - 2000. - № 12. - С. 31-34.
Крысин Р.С., Домничев В.Н. Современные взрывчатые вещества
местного приготовления. - Днепропетровск: Наука и образование, 1998. - 140 с.
З. Прокопенко В.С., Туручко I. I., Косьмін І. В. Нові вибухові речовини
місцевого приготування // Проблеми охорони праців Україні. - К.: ННДІОП. - 2001. - Вип. 4. - С. 61-65.
Пепекин В.И., Кузнецов Н.М., Лебедев Ю.А. О взаимосвязи параметров детонации с химическим составом взрывчатых веществ // Докл. АН СССР. - 1977. - Т. 234. - №1.- С. 105-108.
Афанасенков А.Н., Галкин В.В. Экспресс-метод расчета параметров
детонации промышленных ВВ и порохов // Горный журнал. - 1992. - № 11. - С. 30-33.
Кондриков Б.Н., Шаповал В.Н. К расчету скорости детонации смесевых взрывчатых веществ // Вопросы теории конденсированных взрывчатых систем. Тр. МХТИ им. Д.И.Менделеева. - М., 1980. - Вып. 112. - С. 134-138.
Кондриков Б.Н., Шаповал В.Н. О методах расчета скорости детонации CHNO - взрывчатых веществ // Хим. физика конденсированных взрывчатых систем. Тр. МХТИ им. Д.И.Менделеева. - М., 1979. - Вып. 104. - С. 122-129.
Кук М.А. Наука о промышленных взрывчатых веществах / Под ред.
Г.П.Демидюка и Н.С.Бахаревич. - М.: Недра, 1980. - 453 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Ihor Viktorovych Kosmin
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).