ВПЛИВ ДИНАМІЧНИХ КОЛИВАНЬ НА ЗСУВОНЕБЕЗПЕЧНІ СХИЛИ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2004.10.99713Ключові слова:
зсувонебезпечні схили, розрахунок динамічного впливуАнотація
Розглянуто випадок динамічного впливу на зсувне тіло, при якому необхідно корегувати статичний коефіцієнт стійкості шляхом додавання горизонтальної складової прискорення або напруження до зсувних зусиль і віднімання вертикальної компоненти від затримуючих зусильПосилання
Вовк О.О. Метод прогнозування деформацій зсувонебезпечних
масивів для попередження аварійних ситуацій // Проблеми охорони праці в Україні. — К.: ННДІОП. — 1999. — Вип. 2. — С. 160—165.
Гинзбург Л.К. Методы определения оползневого давления // Промышленное строительство и инженерные сооружения. — 1980. — № 3. — С. 88—91.
Вовк О.А. Применение энергии взрыва для создания противооползневых инженерных обьектов // Вісник Черкаського інженерно-технологічного інституту. Серія “Будівництво”. — 2002. — Вип. 2. — С. 48—54.
Чан Юн Бок, Вовк О.А. Влияние упругих возмущений на физико-
механические свойства породного массива // В сб. "V Jubileuszowa Szkola Geomechaniki". — 2001. — S. 23—34.
Месчан С.Р. Начальная и длительная прочность глинистых грунтов. — М.: Недра, 1978. — 207 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Oksana Oleksiivna Vovk
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).