ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ ШАХТНИХ водовідливних установок при живленні НАСОСІВ ВІД пристрої плавного пуску
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2014.26.52972Ключові слова:
система шахтного водовідливу, пристрій плавного пуску, регулювання тиску, сигнал компенсації за навантаженнямАнотація
У статті розглядається доцільність застосування пристроїв плавного пуску асинхронних електродвигунів для систем шахтного водовідливу. Запропоновано алгоритм запуску нерегульованого насоса з використанням аналогового сигналу по струму статора для формування сигналу компенсації швидкості регульованого електродвигуна. Здійснено моделювання та зроблений порівняльний аналіз системи шахтного водовідливу зі стандартним алгоритмом пуску і при використанні сигналу компенсації по струму з подальшою обробкою сигналу в перетворювачі частоти в SoftPLCПосилання
Данильчук Г.И., Шевчук С.П., Василенко П.К. Автоматизация электропотребления водоотливных установок - К.: Техника, 1981. - 102с.
Режим каскадного управления для преобразователей частоты серии VFD-F. [Электронный ресурс]. – Режим доступа: http://www.deltaelectronics.
info/content/files/VFD-F-cascad.pdf.
Автоматизированная станция управления насосами на базе специализированного преобразователя частоты VFD-F. [Электронный ресурс]. – Режим доступа: http://www.privod.su/content/files/Statya_VFDF.pdf.
Чермалых А.В. Повышение надежности частотно – регулируемого электропривода каскадных систем стабилизации давления насосных станций /А.В. Чермалых, А.В. Торопов //Вісник Національного технічного університету «ХПІ». Збірник наукових праць. Серія: Проблеми автоматизованого електроприводу. Теорія і практика. – Х.НТУ «ХПИ». – 2013. - №36(1009). - с.157-160.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 A.V. Toropov
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).