ГОЛОВНА ПРОБЛЕМА СТАЛОГО ЕКОЛОГО-EКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ЦИВІЛІЗАЦІЇ – EНЕРГЕТИЧНА БЕЗПЕКА
DOI:
https://doi.org/10.20535/2079-5688.2014.26.53072Ключові слова:
eнергетика, енергоспоживання, енерговитрати, ефективність, безпекаАнотація
Розглянуто сучасні уявлення про господарську діяльність, пов'язану з енергоспоживанням і енергоефективністю в різних природних умовах. Надано рекомендації щодо сталого еколого-економічного розвитку суспільства з урахуванням енергетичної складовоїПосилання
Зеркалов Д.В. Энергетическая безопасность. Монография. — К.: Основа, 2012. — 920 с.
Зеркалов Д. В. О принципах и методологии нормирования инвайронментального пространства. В книге «Техногенно-екологічні проб-леми безпеки життєдіяльності». У 4-х кн. Кн.1. –К.: Знання, 1999. – С. 45-48.
Моисеев Н.Н. Человек и ноосфера. – М.: Мол. гвардия, 1990.– 351 с.
Реймерс Н. Ф. Экология. Теории, законы, правила, принципы и гипотезы. — М.: «Россия молодая», 1994. — 366 с.
Экологический социализм / Никита Моисеев; Рос. движение за новый социализм. — М.: Реалисты, 1998. — 47 с.
Быть или не быть человечеству? / Никита Моисеев. – М., 1999.– 288 с.
Зеркалов Д. В. «Опыт о законе народонаселения» Томаса Мальтуса и современный мир. В книге «Техногенно-екологічні проблеми безпеки життєдіяльності». У 4-х кн. Кн.1. – К.: Знання, 1999. – С. 274-276
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 D.V. Zerkalov, H.V. Demchuk
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).